TAJEMNICZA MOC PODŚWIADOMEJ INFORMACJI

Archiwum » TAJEMNICZA MOC PODŚWIADOMEJ INFORMACJI

Anna Mikołajczyk ma 53 lata, mieszka i pracuje w Książenicach pod Warszawą. Od ponad 20 lat zajmuje się terapią naturalną. Na początku bioenergoterapią, a w późniejszym okresie poszerzyła tę działalność, zajmując się również terapią pracy z podświadomością. Zmobilizowała ją do tego obserwacja wielu osób, poznanie ich historii, życiowych zdarzeń  i reakcji ich ciała w postaci różnych zaburzeń zdrowotnych. Dzięki temu poznała Dolores Cannon, Brandon Bays oraz Vianę Stibal przechodząc u nich szkolenia. Ceni sobie bardzo wiedzę opartą na bazie ich osobistych doświadczeń chorobowych i wieloletniej pracy z klientami z całego świata. Wszystkie te metody połączyła ze sobą, dopracowała i stosuje je z wielką wdzięcznością, osiągając coraz lepsze wyniki. Jej praca jest trudna, ponieważ zawsze ma do czynienia z cierpieniem, lecz rekompensuje jej to wynik końcowy niosący wiele radości. Nie ma nic piękniejszego od doznań odkrywania siebie samego, poznawania reakcji swojego ciała, swojej przestrzeni, następnie uwalniania się od balastu traumy, smutku i przygnębienia, by ostatecznie osiągnąć stan ulgi i wyzwolenia aż do odradzenia się wewnętrznej siły i powrotu do zdrowia. Radość tych osób jest jej celem.

Zapraszam Państwa na niezwykłe seminarium pt.  TAJEMNICZA MOC PODŚWIADOMEJ INFORMACJI, które pozwoli Państwu zrozumieć, dlaczego tak ciężko jest nam czasem dotrzeć w głąb samego siebie i zapanować nad własnym umysłem i własnymi emocjami. Ujrzymy przed sobą jasną drogę i gdy zdecydujemy się na nią wejść i po niej stąpać, całe nasze życie okaże się nagle znacznie prostsze. Porzucimy ból, który towarzyszył nam od lat, ten psychiczny, a co za tym idzie i fizyczny, i otworzy się przed nami nowa, jasna przyszłość wolnych od zapętleń ludzi, dzięki czemu odzyskamy zaufanie do siebie i świata, połączenie z naszym duchowym przewodnikiem i siłę stwórczą.

Któż z nas o tym nie marzy? Czas odzyskać siebie i spełnić te przepiękne marzenia J

Seminarium poprowadzi wspaniała terapeutka i cudowny Człowiek – Anna Mikołajczyk, która od wielu lat pomaga ludziom uporządkować swoją psychikę i zbudować piękny „wewnętrzny” dom. Czasem wystarczą 2-3 sesje i dzieją się prawdziwe cuda…

Hotel Welski to klimatyczne miejsce o dobrej energii, i to nie tylko dlatego, że leży wśród lasów i pól u wrót Mazur. Jego właściciele z ogromną pieczołowitością dbają o swoich gości, a na posesji hotelu znajduje się piramida i kamienny krąg wokół czakramu ziemi o niezwykłej energii. Pozwólmy sobie na tę odrobinę wytchnienia i zadbajmy o swoją lepszą przyszłość.

Termin seminarium: sobota i niedziela, 1-2 kwietnia 2017

Początek seminarium w sobotę o godz, 12, a zakończenie w niedzielę o godz. 16.

Koszt uczestnictwa w seminarium:

- przelew do 20 marca 2017 – 330 zł

- przelew po 20 marca 2017 – 400 zł

Program seminarium:

·        Od poczęcia aż po śmierć i jeszcze krok dalej
·        Główny cel życia i jego sens
·        Świat zewnętrzny i wewnętrzny, który ważniejszy?
·        Dusza i jej podświadoma pamięć
·        Zdarzenia z wcześniejszych wcieleń i ich wpływ na obecne życie
·        Karma rodowa i uwalnianie jej przez potomka rodu
·        Zapis wzorca z otoczenia w pamięci komórkowej płodu
·        Wpływ życiowych zdarzeń na osobowość i relacje międzyludzkie
·        Zapis reakcji osobistych w pamięci komórkowej i podświadomości
·        Wpływ i siła naszych myśli oraz wypowiadanych słów
·        Kinezjologia, ważny wskaźnik w naszym życiu
·        Przyczyna i początek zaburzeń w organizmie
·        Sygnały i mowa naszego ciała
·        Podświadomość i informacje z tego poziomu
·        Zaskakujące znaki jako informacyjne wskazówki
·        Sny, doskonałe wskazówki podświadomości
·        Czym są przekonania i siła ich działania
·        Siła myśli i wypowiadanych słów
·        Emocje, ich rola i wpływ
·        Umysł Ego i Świadomość Duchowa
·        Kontrola umysłu i jej związek z umysłem Ego
·        Stwórcza siła, ponowne połączenie i zaufanie
·        Wewnętrzna praca i odkrywanie ukrytych, zapomnianych lub wypartych wspomnień
·        Proces poznania przyczyny, zrozumienia i wybaczenia
·        Odkrywanie swoich własnych blokad i uwalnianie ich
·       Wzmacnianie swojego wnętrza przez uzupełnienie brakujących wartości, jak odwaga, radość życia, poczucie swojej wartości, pewności siebie itd.
·        Podróżowanie i odkrywanie problemów i zaburzeń w swoim organizmie.
·        Docieranie do korzeni i początku przyczyn powstania choroby
·        Praca z poszczególnymi zaburzeniami, chorobami
·        Wędrówka dusz i reinkarnacja, bliźniacze i pokrewne dusze
·        Poszerzanie swojej samoświadomości wnoszącej prawdziwy rozwój duchowy