PROGRAM I EDYCJI KONFERENCJI - 23-24.05.2014

Konferencja "Świat bez Raka" » PROGRAM I EDYCJI KONFERENCJI - 23-24.05.2014

KONFERENCJA „ŚWIAT BEZ RAKA –

PROFILAKTYKA I NATURALNE TERAPIE ANTYNOWOTWOROWE”

 

 

 

Dzień pierwszy – 23.05.2014

 

10:00 – 11:00 Rejestracja

11:00 – 11:15 Powitanie i rozpoczęcie konferencji – Lena Huppert  

 

11:15 – 12:45   SESJA I

I.                  Nowotwór – choroba cywilizacyjna

  1. Co to jest nowotwór i jak rozwija się w organizmie? Przyczyny rozwoju chorób nowotworowych – dr n. med. Krzysztof Krupka, 40 min
  2. Żywność GMO i smugi chemiczne a rak – mgr Lena Huppert, 20 min
  3. Udział czynników psychicznych w powstawaniu i przebiegu choroby nowotworowej – prof. nadzw. dr hab. n.med. Bohdan Wasilewski, 20 min

 

12:45 – 13:15 Przerwa kawowa (30 min)

 

13:15 – 14:45   SESJA II

II.               Dlaczego tak trudno zapanować nad rakiem?

  1. Korporacje farmakologiczne, lobbing i uległe rządy – mgr Piotr Orliński, 30 min
  2. Codex Alimentarius i zakaz leczenia naturalnego w UE – dr Jacek Nowak, 30 min
  3. Rak a szczepienia – prof. dr hab. Maria Dorota Majewska, 30 min

 

14:45 – 15:45 Przerwa obiadowa (60 min)

 

15:45 – 17:45   SESJA III

III.           Świat bez raka

  1. Historia witaminy B17 i badania na świecie – Przemysław Ilukowicz (wydawca książki „Świat bez raka”), 20 min
  2. Naturalne związki polifenolowe jako potencjalne leki przeciwnowotworowe – prof. dr n. med. Iwona Wawer, 20 min
  3. Badania Fundacji dr Ratha – mgr Maciej Jamróz, 20 min
  4. Antyneoplastony – film na temat badań dr St. Burzyńskiego, 10 min
  5. Całościowe spojrzenie na człowieka – medycyna komplementarna – dr Dorota Staszewska, 20 min
  6. Oczy odbiciem zdrowia. Irydologia i jej możliwości w ustalaniu predyspozycji do zachorowań – mgr Marek Woźniak, irydolog, 20 min
  7. Skaningowa Diagnostyka Termoregulacyjna  STRD – dr n.med. Krzysztof Krupka, 10min

 

17:45 – 18:00 Przerwa kawowa (15 min)

 

18:00 – 18:30 Przerwa muzyczna – Yoga Terror

 

18:30 – 19: 30   SESJA IV -  Dyskusja panelowa – pytania i odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień drugi – 24.05.2014

 

10:00 – 12:00   SESJA V

IV.             Terapie antynowotworowe

  1.  Medycyna oparta na faktach (ang. evidence based medicine) - jak to rozumieć? – prof. dr hab. Katarzyna Lisowska, 30 min
  2. Naturalne terapie antynowotworowe

2.1.           Dieta antynowotworowa – profilaktyka i wspomaganie terapii  - dr Irena Dawidiuk, 30 min

2.2.           Terapia metaboliczna witaminą B17 – Ośrodek Pro Vita, dr Zbigniew Kowalow, 20 min

2.3.           Metoda dr Georga Askara – krótki opis, Zbigniew Szydłowski

2.4.           Zioła i medycyna chińska – dr Bożena Schleicher, 20 min

2.5.           Zioła peruwiańskie – prof. dr n. med. Iwona Wawer, 20 min

 

12:00 – 12:30 Przerwa kawowa (30 min)

 

12:30 – 14:30

2.6.           Filary medycyny św. Hildegardy. Czy średniowieczne metody mogą wspierać leczenie raka? – mgr Jolanta Zajdel, 20 min

2.7.           Metoda fotodynamiczna diagnostyki i leczenia nowotworów – dr hab. Alfreda Graczyk, 20 min

2.8.           Olejek Konopny RSO - System Endokannabinoidowy – Patryk Pańkowski, 20 min

2.9.           Qigong  – oddech, który leczy – dr n. med. Paweł Półrola, 20 min

2.10.       Duchowa podróż po zdrowie – Anna Mikołajczyk, 20 min

2.11.       Potencjał medycyny naturalnej w zakresie wspomagania procesu zdrowienia pacjentów z choroby nowotworowej – mgr Maciej Jamróz, 20 min

 

14:30 – 15:30 Przerwa obiadowa (60 min)

 

15:30 – 17:30   SESJA VI

V.                 Potęga ducha, umysłu i ciała – poszerzanie świadomości

1.        Krótki film o zabijaniu… raka z komentarzem Janiny Czerkaszyn, 15 min

2.        Potęga Ducha – dr Jan Eugeniusz Malinowski, 20 min

3.        Potęga Umysłu – mgr Regina Sidorkiewicz, 20 min

4.        Pozwól się poprowadzić – na przykładzie fenomenu Bruno Groeninga – dr Janusz Kołodziejczyk, 20 min

5.        Pozwól się poprowadzić – coaching jako metoda psycho-rozwoju – mgr Piotr Orliński, 20 min

6.        Integracja ducha, umysłu i ciała – wykład i pokaz – mgr Krzysztof Stec, 20 min

 

17:30 – 18:00 Przerwa kawowa (30 min)

 

18:00 – 19:00  SESJA VII - Dyskusja panelowa – pytania i odpowiedzi

     19:00   Zakończenie Konferencji

  

 

Patronat medialny: Nieznany Świat

 

Sponsorzy: Joanna Bednarz, BG Trading, Mazowieckie Centrum Mikroorganizmów, Jolanta ScherlingZofia Stefańska, Paweł Szczerbiński – Koalicja Dr Ratha w Obronie Zdrowia, TEVERUM, Zajdel&Woźniak