Półrola Paweł

Konferencja "Świat bez Raka" » Półrola Paweł

Dr n. med. Paweł Półrola  specjalista neurolog,  adiunkt  Wydziału Zdrowia  Uniwerystetu Jana Koochanowskiego w Kielcach. Od ponad  20 lat  zajmuje sie  akupunkturą   i Qigongiem. Od  15  lat   Przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia  Zdrowotnego  Qigongu oraz  członek zarządu i przedstawiciel Polski w Światowym Stowarzyszeniu Medycznego Qigongu w Pekinie. Porwadzę Poradnie  Neurologiczną oraz praktykę w zakresie akupupunktury. Zajjmuję się także  szkoleniem w  zakresie  Qigongu.

Qigong w terapii  chorob nowotworowych

W  pracy zaprezentowano podstawowe  zagadnienia związane  z  chorobami nowotworowymi w świetle

tradycyjnej  medycyny  chińskiej.  Przedstawiono  możliwości  w  zakresie  profilaktyki,  skojarzonej   terapii oraz  rehabilitacji chorych  z chorobą  nowotworową. Przedstawiono podstawowe  techniki  Qigong.