PETYCJA W OBRONIE MEDYCYNY NATURALNEJ - 12.12.2012

Archiwum » PETYCJA W OBRONIE MEDYCYNY NATURALNEJ - 12.12.2012

ZA DWA DNI KOŃCZY SIĘ SZANSA NA ZATRZYMANIE KOLEJNEJ PRZERAŻAJĄCEJ USTAWY, KTÓRA ZNOWU PO CICHU PRZEPYCHANA JEST W NASZYM KRAJU!!! ŻĄDZY PIENIĄDZA KONCERNÓW NIE MA GRANIC ANI KOŃCA!!! 

POSPISUJCIE PETYCJĘ:

http://www.iozn.pl/petycja/petycja

Dziękuję za Państwa podpis pod petycją w obronie medycyny naturalnej.
Jak do tej pory w takich państwach jak: Francja, Hiszpania, Belgia, Luksemburg, Wielka Brytania, zebraliśmy już ponad 350 000 podpisów pod petycją w tym w Polsce 26 042 (stan na dzień 08.12.2012 godzina 23:53).
Bronimy podstawowych praw każdego Pacjenta â prawa do uzyskiwania informacji o skutkach wszelkich leków oraz swobodnego wyboru metody swojego leczenia.
Niestety pod naciskiem Unii Europejskiej już za kilka dni, 14 grudnia, wejdą w Polsce w życie przepisy, które de facto nas tego prawa pozbawiają. To zadziwiające, że tak ważna również dla polskich pacjentów zmiana prawa przechodzi praktycznie bez rozgłosu!
Zmiana, która idzie ogromnie na rękę koncernom farmaceutycznym, gwarantując im miliardowe zyski w kolejnych latach, nie została poddana (podobnie zresztą jak dopuszczenie na rynek żywności modyfikowanej genetycznie) żadnej społecznej dyskusji.
A przecież dotyczy to bezpośrednio Państwa zdrowia! W efekcie nowych przepisów zamiast bezpiecznych, stosowanych od setek lat leków naturalnych możemy być zmuszeni stosować leki syntetyczne o potencjalnie groźnych skutkach ubocznych!
Nie twierdzę, że zawsze da się lek syntetyczny zastąpić naturalnym. Ale głęboko wierzę, że to my, pacjenci, powinniśmy decydować o tym, co przyjmujemy. To my ryzykujemy własnym zdrowiem a nieraz życiem. Dlatego musimy mieć prawo wyboru!
Do wejścia w życie nowych przepisów zostało już tylko kilka dni. Ale wciąż jeszcze możemy coś zrobić! Serdecznie do Państwa apeluję o przesyłanie tej informacji z prośbą o podpis pod petycją do jak największej liczby osób, którym zdrowie (zarówno ich samych, jak i ich najbliższych) nie jest obojętne.
Informacje o zbliżającej się zmianie przepisów oraz samą petycję znajdą Państwo na stronie Instytutu Obrony Zdrowia Naturalnegowww.iozn.pl/petycja/petycja.
Liczę na Państwa pomoc i bardzo za nią dziękuję,

Augustin de Livois
Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego
PS: Im więcej osób pozna wymierne skutki wprowadzanej ustawy i im więcej podpisów uda się zebrać pod petycją do 14 grudnia, tym większa szansa, że doprowadzimy jednak do debaty publicznej w tej sprawie. Nie pozwólmy aby Bruksela i koncerny farmaceutyczne decydowały o NASZYM zdrowiu! Dlatego bardzo proszę o przekazywanie tego linku rodzinie i znajomym:www.iozn.pl/petycja/petycja.