ODEZWA DO NARODÓW EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

Wydarzenia » ODEZWA DO NARODÓW EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

 

ODEZWA DO NARODÓW EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODZNIEJ

 

Drodzy Przyjaciele, Siostry i Bracia,

 

od lat obserwujemy plan wydarzeń w naszym regionie i trudno nie zauważyć, że nasza Ojczyzna – Polska, lecz także wszystkie kraje przyległe położone na południe i wschód od granic Polski, z każdym dniem się zmieniają, z każdym rokiem coraz bardziej tracą swą niezależność.

Z jednej strony mamy mnóstwo najróżniejszych towarów, sieci handlowych, świetnych marek, w tym tzw. zachodnich, kolorowych opakowań, mnóstwo zajmujących uwagę seriali, rodzajów piwa itp., a także względnie dobre wynagrodzenie, które pozwala żyć na nienajgorszym poziomie. Standard życiowy przeciętnego Polaka jest dziś wyższy niż 20 czy 30 lat temu.

Ten materialny dobrobyt niesie jednak ze sobą potężne zagrożenie dla średnio statystycznego obywatela: usypia czujność, odwraca uwagę od spraw  Państwa, zamyka oczy na źródło dobrobytu i na cenę, jaką Naród Polski i inne Narody Europy Środkowo-Wschodniej muszą za ten wzrastający poziom życia płacić. Gdy mamy dach nad głową i pieniądze na względnie dostatnie życie, przestajemy poddawać w wątpliwość otaczającą nas rzeczywistość, przestajemy weryfikować fakty, analizować poczynania decydentów, idąc często ślepo za ich rozporządzeniami. To ogromna pułapka, mistyfikacja demokracji, „złota klatka”, w której niepostrzeżenie tracimy suwerenność: suwerenność osobistą i narodową. Na arenę wkroczyły bowiem gigantyczne, bogate koncerny, które stawiają sobie tylko jeden cel: jak największy zysk, a co za tym idzie, jak największy wpływ na światową gospodarkę, co z kolei przeradza się we wszechwładzę.

„Elity” tego świata wdrażające NWO nie kierują się dobrem Matki Ziemi ani Człowieka, a techniki stosowane przez nie dalekie są od zasad moralnych przyjętych przez Ludzi. Mamy dziś bezprecedensowe skażenie wody, gleby i powietrza; bezprecedensową manipulację społecznością Błękitnej Planety; bezprecedensową globalizację, która odbiera Człowiekowi wolność, a Narodom suwerenność; bezprecedensowe ubezwłasnowolnienie poprzez miliony nakazów i zakazów - narzucenie wzorców, które czynią z Człowieka trybik gigantycznej machiny; bezprecedensowe ograbienie Człowieka z tożsamości; bezprecedensowe wykorzystywanie tych najbardziej bezbronnych istot, tj. dzieci, i w końcu bezprecedensową zamierzoną depopulację... Począwszy od coraz bardziej toksycznej żywności (dodatki chemiczne, tzw. środki ochrony roślin, jak np. roundup, GMO, wszechobecną soję, która zawiera substancje estrogenopodobne*, wszechobecny plastik zawierający bisfenol A – substancję estrogenopodobną, napromieniowanie), poprzez coraz bardziej agresywny przemysł farmaceutyczny, który traktuje Człowieka jak źródło dochodu, a nie holistyczny organizm duchowo-fizyczny (toksyczne szczepienia i tzw. leki, agresywne metody leczenia, jak chemia, naświetlania, operacje), coraz bardziej osaczające Człowieka, niezwykle kontrowersyjne środowisko technologiczne i związany z nim smog elektromagnetyczny (HAARP, 5G, wszechobecna sieć Wi-Fi), toksyczne dla Człowieka i Środowiska Naturalnego smugi chemiczne, aż po powszechne, nachalne promowanie homoseksualizmu i genderyzmu TO ELEMENTY OGRANICZAJĄCE PŁODNOŚĆ i często zaburzające tożsamość.

Żądza pieniądza i władzy, które opanowały ten świat, to najbardziej niebezpieczne toksyny!

Pieniądz, który z roku na rok staje się coraz bardziej wirtualnym narzędziem, rządzi światem, mimo że nie niesie już dziś ze sobą żadnej realnej wartości. To tylko liczby na papierze. Cywilizacja, która podąża za pustym pieniądzem zmierza ku przepaści, tym bardziej, że bogactwo, to nadwyżka, której nikt tak naprawdę nie potrzebuje. Programy, które zostały zaimplementowane przez strategów tego świata do naszych umysłów, stały się mimowolnie „naszymi przekonaniami”, zawładnęły naszą podświadomością, która stanowi 95% umysłu, a przez to pozbawiły nas możliwości wolnego wyboru i odebrały nam moc.

Tymczasem Człowiek to istota niezwykła, obdarzona ogromnym potencjałem, której pole elektromagnetyczne serca jest 50 tysięcy raz silniejsze od pola mózgu. Naszą siłą napędową jest więc serce, a co za tym idzie EMITOWANIE POZYTYWNEJ, CZYSTO-INTENCYJNEJ ENERGII jest najważniejsze!!! Nasze myśli i słowa zmieniają rzeczywistość. Populacja świata to jedna wielka współ-czująca, połączona ze sobą istota.

 

To ostatni moment na przebudzenie, bo jako ludzkość jesteśmy blisko samozniszczenia, a Ziemia jest już bliska zapaści…

By odwrócić haniebne wyniszczanie Natury, rabunkową gospodarkę tzw. elit, odciąć się od tej cywilizacji śmierci obarczonej kultem pieniądza, musimy zjednoczyć siły.

Wystarczy przywrócić do naszej rzeczywistości Prawa Naturalne, by zbudować piękny, wspaniały świat. To jedyne przepisy prawa, których my - Ziemianie winni jesteśmy przestrzegać, a nie niekończące się tomy pokrętnych kodeksów prawnych spisanych przez przedstawicieli coraz bardziej osaczającego nas systemu. Jesteśmy Ziemianami, wolnymi Ludźmi o równych prawach.

PRAWA NATURALNE – wg Hobbes’a,1651r.

1. Zachować pokój – wojna to ostateczność…

2. Innym pozostawić tyle wolności co sobie…

3. Dotrzymywać umów…

4. Okazywać wdzięczność…

5. Dostosować własne potrzeby do praw zbiorowości…

6. Przebaczać skruszonym winowajcom…

7. Stosować odwet w celu generowania dobra… (czyli wyłącznie edukacyjnie za czyny haniebne)…

8. Nie deklarować nienawiści…

9. Uznawać innych za równych sobie...

 i dziesiąte Johna Locke'go z 1689 r.

10. Mamy nienaruszalne prawo do ŻYCIA, WOLNOŚCI I WŁASNOŚCI”.

 

Nowy paradygmat naszego świata to kwadrat władzy wpisany w okrąg mądrości zbiorowej. Tylko poprzez współdziałanie możemy przywrócić nam świat, w którym żyjemy.

 

Wystarczy, że podamy sobie ręce, a wówczas będziemy niezwyciężeni!

 

Dlatego skierujmy apel do wszystkich Narodów Europy Środkowo-Wschodniej, którym obcy jest kult pieniądza władający światem zachodnim, byśmy zwarli szyki, połączyli siły i wspólnie stawili czoła napierającemu na nas Nowemu Porządkowi Świata, zamknęli przed nim wrota do naszych serc, domów, miast i państw. Tylko taka wspólnota jest nas w stanie uchronić przed nadciągającą katastrofą…

Pragnę Was zaprosić do współorganizowania i udziału w Marszu Zjednoczenia Narodów Europy Środkowo-Wschodniej, którego celem będzie połączenie sił w poczuciu wspólnych wartości i stworzenie Unii Wschodniej, będącej antidotum na osaczającą i wyniszczającą globalizację NWO.

 

W imieniu świadomych sytuacji Polek i Polaków

 

 

* Substancje przypominające hormony żeńskie  

** Horodło – Unia Horodelska, 2 października 1413 roku

 

 

Fragment Preambuły Unii Horodelskiej, łączącej przed wiekami Narody Wschodnie:

„Nie dozna łaski zbawienia, kto się na miłości nie oprze. Miłość jedna nie działa marnie; promienna sama w sobie, gasi zawiści, osłabia urazy, daje wszystkim pokój, łączy rozdzielonych, podnosi upadłych, gładzi nierówności, prostuje krzywizny, wspiera każdego, nie obraża nikogo i ktokolwiek się schroni pod jej skrzydła znajdzie się bezpiecznym i nie ulęknie się niczyjej groźby. Miłość tworzy prawa, rządzi królestwami, zakłada miasta, prowadzi do dobra stany Rzeczypospolitej, a kto nią pogardzi, ten wszystko utraci. Dlatego też my wszyscy zebrani, prałaci, rycerstwo i szlachta, chcąc spocząć pod puklerzem miłości i przejęci pobożnym ku niej uczuciem, niniejszym dokumentem stwierdzamy, że łączymy i wiążemy nasze domy i rody nasze, rodziny i herby".

Więcej na stronie:http://l24.lt/pl/sport/item/38449-w-holdzie-ludziom-wielkim

 

 

W SKRÓCIE

CO: Gwiaździsty Marsz Zjednoczenia Narodów Europy Środkowo-Wschodniej

KIEDY: ok. trzeciej dekady sierpnia

GDZIE: Wiec kończący Marsz  na obszarze wschodniej Lubelszczyzny w okolicy historycznego Horodła**

 

Proszę o zgłaszanie się do organizatorów (jest już kilka chętnych grup) jak największej ilości ośrodków, centrów i osad, które chcą wesprzeć ten zryw, a na razie do mnie na adres: fundacja.qlt@wp.pl, ale mam nadzieję, że już za chwilę ukształtuje się największy w świecie komitet organizacyjny Marszu.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Lena Huppert