Kutyba Ryszard

Konferencja "Świat bez Raka" » Kutyba Ryszard

Ośrodek Niekonwencjonalnej Terapii  Antynowotworowej

przyjmuje chorych z pełną dokumentacją dotyczącą choroby (historie choroby,gdzie i jakie odbył leczenie, wyniki badań dodatkowych takich jak: rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, PET, morfotyczne krwi, markery nowotworowe itp) . Termin przyjęcia uzgadniamy telefonicznie. Okres pobytu to trzy tygodniePrzyjmujemy również chorych którzy do tej pory nie poddali się żadnej terapii.

Celem działania naszego Ośrodka jest walka z chorobą nowotworową. Aby to osiągnąć stosujemy:

1. zmodyfikowaną terapię Gersona (dieta owocowo warzywna).
  2. suplementy diety.
  3. terapię zintegrowaną.
  4. wodę Kangen

Stosujemy metody, które w Meksyku i  na Węgrzech  przyniosły  rewelacyjnie dużą liczbę wyzdrowień, remisji, czy też znacznego złagodzenia skutków choroby nowotworowej już po kilku tygodniach terapii.

Prowadzimy terapię opartą na leczeniu w Klinice Oasis of Hope Hospital która,  przynosi wiele pozytywnych efektów w naszych własnych doświadczeniach. Terapia prowadzona jest pod nadzorem lekarza.

Adres ośrodka:

33-350 Piwniczna Zdrój

ul. Szczawnicka 115  (Kosarzyska 115)

biuro@pokonajraka.sos.pl

tel. (18) 533 00 60  pon-pt  10-18  sob 10-14