Jerzy Zięba

Archiwum » Konferencja „POLSKA – status quo i konieczne zmiany” » Jerzy Zięba

Współczesny przemysł farmaceutyczny i medycyna akademicka a zdrowotność narodu

 

Jerzy Zięba, autor książek "Ukryte Terapie - czego Ci lekarz nie powie", zajmuje się sprawami zdrowia człowieka od ponad 20 lat, analizuje komplementarne metod leczenia chorób przewlekłych, publikuje artykuły w wielu pismach poruszających problemy zdrowia.

Propagator zdrowego żywienia i szerokiego stosowania naturoterapii,  współpracujący z wieloma lekarzami w Polsce i za granicą, stosującymi metody naturoterapeutyczne, który odkłamał cholesterol, pokazując jego dobroczynny wpływ na organizm człowieka.

Orędownik integracji medycyny akademickiej z medycyną komplementarną, założyciel Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej.

Znany youtuber i wykładowca. Były członek Rady Naukowej stowarzyszenia Polska Akademia Zdrowia.

Prezes zarządu fundacji Polacy dla Polaków, która refinansuje zakup preparatów zawierających olejek z konopi (kannabidiol) rodzicom, podającym go dzieciom z lekooporną padaczką. Kannabidiol, mimo iż jest jedynym skutecznym środkiem na padaczkę lekooporną, nie jest refundowany przez NFZ.

Wielki orędownik leczenia witaminą C, w tym dożylnym stosowaniem dużych dawek tej witaminy, którą można wyleczyć wiele chorób i dolegliwości, od drobnych stanów zapalnych, poprzez sepsę, aż do nowotworów.

Od lat walczy o wolność wyboru w odniesieniu do tzw. szczepień ochronnych, przypominając, że skuteczność szczepionek nie jest  udowodniona, a zawierają w sobie wysoce toksyczne substancje.