DZIEŃ MOCY - poczuj swoją MOC i łączność z wszechświatem

Archiwum » DZIEŃ MOCY - poczuj swoją MOC i łączność z wszechświatem

17.02-2017 to prawdziwy DZIEŃ MOCY

Spotkanie wolnych ludzi obdarzonych życiem i świadomością - rozmowy o życiu, wolności i Bogu - wspólna medytacja - kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich - parę ćwiczeń czikungu dodających mocy i jeszcze o wiele więcej...

Przyjdź i obudź w sobie moc, która drzemie w tobie już od zawsze. Poczuj swoją łączność z wszechświatem, ze wszystkim, co cię otacza... poczuj, jak spływa na ciebie ta nieskończona energia i dodaje ci sił. To cudowne uczucie, niezastąpione, i gdy raz zauważysz, że jesteśmy jednym wielkim organizmem, już nigdy więcej nie powiesz, że jesteś tutaj sam(a). 

Czy jest jeszcze COŚ lub KTOŚ, kto nad tym wszystkim czuwa? Kim lub czym jest Bóg? Czy nosisz w sobie jego cząstkę... i czy wiara czyni cuda? Czy liczby i litery, a zatem słowa, mają znaczenie? Jaka jest ich moc? Co to jest eter i jak wpływa na nasze życie?

O tym i o wielu innych aspektach naszego codziennego życia i bycia tu na Planecie Ziemi będziemy rozmawiać przy dźwiękach gongów i mis tybetańskich w piątek, 17.02-2017 od godziny 18 do 21 w Naturalnym Centrum Zdrowia przy ul. Grażyny 13/15 w Warszawie. 

Prowadząca: Lena Huppert wraz z przyjaciółmi :)

 

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 

P.S. Mile widziane owoce,  ciasta lub mało trujące słodycze oraz napoje na wspólny stół.