Barnai Roberto

Konferencja "Świat bez Raka" » Barnai Roberto

Nowa Medycyna

BioLgika i jej działanie – nowy paradygmat choroby.

Roberto Barnai, węgierski uczony, coach, twórca biologiki i autor „Atlasu Organów”, za pomocą zdjęcia z tomografu komputerowego wykrywa źródło (tzw. konflikt) choroby  i poszukuje naturalnego (bio-logicznego) rozwiązania, które pozwoli wyjść nawet z najcięższych przypadków.

Biologika to empiryczna nauka przyrodnicza, traktująca organizm jako jedność psychiki, mózgu i organów. Zajmuje się analizą chorób oraz emocjami, które doprowadziły do ich powstania. Odkrycie i zrozumienie procesu, który warunkują Biologiczne Prawa Natury, które Barnai przybliży na wykładzie, może pomóc w przezwyciężeniu choroby.

Roberto Barnai udowodni, że najważniejszy jest nie sposób leczenia, a zrozumienie i zatrzymanie emocjonalnego konfliktu, który prowadzi do choroby.